Kwiaty były, są i będą zawsze piękne. Oczywiście nie wszystkie, ale to już rzecz osobistego gustu. Niejako przy okazji, sugeruję przyjrzeć się z bliska kwiatuszkom maleńkim. Mają w sobie - wprawdzie mikroskopijne - ale także piękno. Poza tym FLORA to nie tylko kwiaty. Mamy w Polsce i w ogóle na Ziemi przepiękne tereny zielone, piękne o każdej porze roku lasy i rośliny, które kwiatów na Ziemi nie wykształcają. Członkiem "kwiatolubisiów" jestem, grupę obserwuję, niektóre zdjęcia komentuję. Wszystkich POZDRAWIAM.

Gdy słyszę lub czytam, że jest nas ponad 8 miliardów i wciąż toczymy ze sobą wojny, wciąż się okradamy i oszukujemy - w mądrość większości Ziemian wątpię.

Za "Tulipany i Narcyzy" przepraszam. Miało być więcej. Jest, ale na stronie.

Lubię jeździć samochodem (drogami!) pomiędzy  uprawami rzepaku. Gdy kwitną a wiatr nawiewa miodowy zapach ku drodze, zapach ów utrzymuje się w aucie długo, nawet wtedy, gdy uprawy pozostały daleko w tyle.

Winoroślą mogę i muszę pochwalić się. W roku 2024 mamy trzy gatunki - jasne i ciemne (stare) są nieduże, ale wyjątkowo smaczne. Dokupiony trzeci ma wydłużone owoce, ze smakiem mocno odstaje - jest zakwalifikowny do usunięcia.

Cdn...

Powrót do menu

Powrót do menu

Od roku 2022.

Cdn.

Flora - Relacje foto-video.

YT

FB

 

S2 2016 DSC_5792

 

 

Klematis działkowy 2005 Sm

 

 

Bez nazwy 2005 sm

 

 

DSC_0283 2015 sm

 

 

2005_1006Image0006 sm

 

 

DSC_0091 2014 sm